Принцип гнучкості


Керування діяльністю компанії відповідно до принципів, означає не лише організацію економічної та ефективної системи виробництва (Економічне виробництво), а також керування роботою всіх процесів компанії та інформаційним потоком, завжди переслідуючи одну і ту ж мету - підвищення продуктивності та скорочення відходів.

У Групі Camozzi це досягається в основному шляхом надання відповідних повноважень персоналу на всіх рівнях: кожен співробітник може контролювати та зупинити виробничий цикл при виявленні виробничого браку для того, щоб негайно прийняти заходи та відновити необхідний стандарт якості. Відділ контролю якості забезпечує передачу попередження в режимі реального часу по централізованій системі керування. 

Іншим аспектом, що визначає методику керування Групи Camozzi, є використання технології "синхронної роботи", при якій кожна одиниця устаткування виробляє лише те, що потрібно для наступного процесу в певний момент, коли це потрібно ("що потрібне, коли потрібне і у необхідній кількості"), при значному зниженні проміжного резерву і запасу. Компанія Camozzi SPA (автоматизація) організована для роботи в таких сферах, де створюються індивідуальні серії продукції з великою кількістю змін, забезпечуючи більшу гнучкість і швидкість, аніж компанії, що працюють над складнішими проектами, наприклад, механічні верстати, вироблені компаніями Innse Berardi і Ingersoll, або бавовнопрядильні верстати компанії Marzoli.

Окремі контракти регулюються за допомогою спеціальних програм, що оптимізують своєчасні дії від закупівлі комплектуючих і до керування послідовністю операцій. Даний тип керування можливий лише за участю всіх служб та всіх відділів, від високо автоматизованих складів і внутрішніх механічних майстерень, де виробляються та обслуговуються інструменти і устаткування, і до співпраці з постачальниками, які стають справжніми партнерами.