Комплексні Pішення


Комплексні рішення по Вашим вимогам для забезпечення автоматичної роботи: від загального подання до задоволення запиту споживача. 

Наше Завдання – надати комплексні РІШЕННЯ для пневматичного переміщення, створені та виконані для задоволення запитів кожного клієнта, грунтуючись на інноваціях, ефективній результативності, а також на якості. Досвідчені співробітники компанії Camozzi пропонують:

• Спеціальні комплексні рішення;
• Попередньо змонтовані комплекти;
• Системи і шафи керування, створені та спроектовані відповідно до вимог клієнта.

Якість нашої продукції може бути підтверджено всюди, оскільки наше виробництво відповідає міжнародному рівню. Відділ контролю якості компанії Camozzi відповідає за дотримання якості, законодавства про охорону навколишнього середовища, засвідчені у відповідність з міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 14001. Ми прагнемо забезпечити відмінну якість у всіх напрямках діяльності і прагнемо до її постійного підвищення. Комплексні рішення по Вашим вимогам для забезпечення автоматичної роботи: від загального подання до задоволення запиту споживача. Наша проектна група працює для того, щоб забезпечити високий рівень розвитку для кожного клієнта. Це досягається шляхом побудови стратегічної співпраці, яка б привела до успіху. Співпраця – наше ключове слово, від аналізу потреб клієнта і концепції проекту, до побудови системи і реального випуску завершеної автоматизованої системи.