ЗВЕРНЕННЯ діловим партнерам і працівникам підприємства

Теги
Важлива інформація

28 жовтня 2023

Важлива інформація

Дорогі колеги!

 

27 жовтня 2023 року на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилася інформація про включення до переліку «Спонсорів війни» італійської компанії «CAMOZZI-GROUP», яка є власником ТОВ «Камоцці» («компанія»). Camozzi Group є міжнародною групою, що працює на світовому рівні вже багато років.

 

Починаючи з перших днів війни, компанія припинила будь-які зв’язки з російською федерацією і величезними зусиллями та самовідданістю підтримувала Україну, її економіку, персонал та родини. З початком активних бойових дій у передмісті Києва підприємство на деякий час призупинило роботу, але в березні 2022 року відновило її, зіткнувшись із серйозними проблемами, але з кожним місяцем збільшувало обсяги виробництва, сплачуючи в повному обсязі всі податки та надаючи посильну фінансову та матеріальну допомогу підрозділам в лавах яких наші співробітники захищають Україну.

 

Шістнадцять працівників добровільно вступили до лав територіальної оборони або були мобілізовані до лав Збройних Сил України. На жаль, один загинув, один вважається зниклим безвісти. Підприємство підтримує родини цих воїнів, а також бере активну участь у відбудові зруйнованого під час бойових дій житла працівників. Компанії вдалося зберегти практично всі робочі місця та провідних спеціалістів, що дозволяє продовжувати виробничу діяльність.

 

Українську компанію Camozzi підтримала її італійська материнська компанія Camozzi Group у її рішеннях і через кілька внесків допомоги місцевим працівникам та їхнім родинам, а також різноманітні ініціативи, спрямовані на підтримку нашої країни в цей важкий і жорстокий час. Італійська група працювала і продовжує працювати в суворій відповідності до всіх обмежень і законів, встановлених міжнародними органами (правила ЄС).

 

З перших днів війни українське підприємство ініціювало виведення громадянина росії О.О. Кістиченка від учасників ТОВ «Камоцці» та намагалося негайного його виходу, але, на жаль, чинне законодавство України не дозволяє нам остаточно зареєструвати/завершити цю специфічну процедуру. У будь-якому випадку, навіть з перших днів війни, цей учасник був повністю усунений від будь-яких зв’язків, управління, рішень, прав чи інформації будь-якого роду щодо української компанії, її діяльності чи активів.

 

Керівництво ТОВ «КАМОЦЦІ» глибоко вдячне всім своїм діловим партнерам, які продовжують співпрацювати з нами в такий важкий для України та компанії воєнний час! Сердечна подяка всім працівникам підприємства!

 

 

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

 

З глибокою повагою

Генеральний директор

 

О.Г. Смірнов