Camozzi Group

Camozzi Automation S.P.A.

Заснована в 1964 р компанія Camozzi Automation S.P.A. спеціалізується на розробці і виробництві пневматичних компонентів і систем для промислової автоматизації: приводів, розподільників, БПП, фітингів, вакуумних компонентів, панелей, систем і спеціальних продуктів.

На даний момент Камоцці одна з лідируючих компаній в секторі з виробничими майданчиками в Італії, Україні, Сполучених Штатах, Китаї та Індії; 24 представництвом і 53 ексклюзивними дистриб'юторами по всьому світу, які ефективно реагують на потреби кожного ринку, гарантуючи своєчасну реакцію і забезпечуючи сервіс від етапу продажу до доставки продукції.

 

 

ВИРОБНИЧІ ПРОЦЕСИ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЯВЛЯЮТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТОМ БЕЗПЕРЕРВНИХ УДОСКОНАЛЕНЬ

Постійно розвиваючись, вони є результатом здатності поєднувати основні технології, загальні для всіх виробничих процесів, з конкретними рішеннями для кожного конкретного сектора.

У Camozzi є цінний актив, що складається з технічних фахівців, які працюють у виробничих підрозділах концерну. Вони забезпечують кваліфікований доступ до всіх основних технологій.

Великий клієнтський портфель і присутність в 75 країнах світу дають повне уявлення про кількість вузькоспеціалізованих рішень.

 

 

Нові методи виробництва будуються на міцній основі навичок і знань.

Сьогодні термін «промислове підприємство» означає не тільки механотроніка, але і можливість підключення та застосування передового програмного забезпечення, яке для людського інтелекту має таке ж значення, яке мав паровий двигун для м'язової сили.

Головними складовими таких змін, які без перебільшення можна назвати «революційними», є:

 

  • Система контролю промислового обладнання через Інтернет

  • Поглиблений аналіз даних і штучний інтелект

  • Технологія доповненої / віртуальної реальності

  • Розвинені роботизовані системи

  • Тривимірний друк

 
Ці технології змінять інтерфейс між людиною і машиною, започаткують фізичну трансформації підприємств і приведуть нас до взаємодії з іншою обчислювальної структурою.

Трансформація почалася, відкриваючи великі можливості для тих, хто готовий діяти, хто має намір передбачити і бути на чолі змін. Концерн Camozzi збирається стати однією з рушійних сил змін.

CAMOZZI ТА НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Наукові дослідження ще раз підтверджують наміри концерну Camozzi бути серед головних учасників змін. Справа в тому, що глибокого знання процесів недостатньо. Важливо також створити мережу ефективного співробітництва і бути внутрішньо організованими для оптимального управління нею.

Спільна експериментально-дослідна установа, відкрита в Генуї у 2017 році у співпраці з Іллінойським технологічним інститутом для досліджень в області нових матеріалів і сучасної робототехніки, є важливим першим елементом мозаїки. Не менш важливим є участь Camozzi в програмі IcyPhy Факультету комп'ютерних наук Берклі, штат Каліфорнія.

На внутрішньому рівні в 2017 році в Брешії відбулося урочисте відкриття нової філії Mechatronics Application and Research Centre (MARC), що є найкращою відповіддю світу, який змінюється, і свідчить про нову якість відносин, що розвиваються між компанією та її людьми.