Галузеві брошури

Серія CGPM

Серія CGPM - Захвати з паралельними губками з H-подібною напрямною

Наші самоцентрувальні паралельні захвати з H-подібною напрямною доступні в 5 розмірах зі стандартним або подовженим ходом. Завдяки використаним матеріалам і покриттю поверхні захват забезпечує захист від проникнення домішок, а також підвищену надійність і високу продуктивність з часом для найпоширеніших застосувань у промисловому та монтажному секторах.
Компактний розмір, висока повторюваність і швидкість відкривання та закривання роблять ці пневматичні захвати особливо придатними для застосувань, таких як підняти та опустити на місце, обслуговування машини в автоматизованих процесах із високими або довгими виробничими циклами.

Детальніше
Пропорційний регулятор тиску Серії PME з протоколом CANopen

Пропорційний регулятор тиску Серії PME з протоколом CANopen

Також доступна нова серійна версія з протоколом CANopen. Ідеально підходить для керування декількома контролерами на одній польовій шині та для програм, які потребують роботи в широкому діапазоні напруги живлення (12÷24 В постійного струму).

Детальніше
Серія HP6000

Серія HP6000 - фітинги для систем змащення

Серія HP6000 розроблена зі спеціальною цангою, яка забезпечує тривалий термін служби систем змащення та консистентного змащення для промислових і транспортних застосувань.

Детальніше
ФІТИНГИ ТА АКСЕСУАРИ З НЕІРЖАВНОЇ СТАЛІ

Фітинги та аксесуари з неіржавної сталі 316L

Компанія Camozzi розширила сімейство пневматичних та рідинних з'єднань новою лінійкою фітингів та аксесуарів із неіржавної сталі 316L. Ця лінійка підходить для промислових областей застосування, які вимагають надійних рішень, стійких до високих робочих температур, а також має високу стійкість до корозії та забруднення.

Детальніше
Магістральна підготовка повітря

Магістральна підготовка повітря

Номенклатура каталогу включає доохолоджувачі з повітряним охолодженням, циклонні сепаратори, фільтри, осушувачі, а також фільтруючі елементи, аксесуари для індикації їх забрудненості і пристрої відведення конденсату. 

Детальніше
Серія PME

Серія PME - Пропорційний регулятор тиску

Пропорційний регулятор тиску Серії PME є ідеальним рішенням для промислових застосувань, які потребують точного контролю тиску в системі. Цей новий регулятор тиску забезпечує високу пневматичну продуктивність, незважаючи на те, що його маса та розміри зменшені до мінімуму, щоб забезпечити більшу гнучкість у його використанні.

Детальніше
Серія CX4

Серія CX4 - Мультифункціональний модуль для підключення островів до польової шини Fieldbus

Мультифункціональний модуль CX4 сумісний з більшістю протоколами: Profibus-Dp, PROFINET, CANopen, EtherCAT, EtherNet/IP. Крім різних аналогових і цифрових модулів вводу/виводу, додаткові модулі можуть бути підключені через послідовний модуль для отримання даних від термопар, датчиків температури RTD або датчиків у мостовій конфігурації.

Детальніше
Серія 63 з блокуванням штока в кінці ходу

Серія 63 з блокуванням штока в кінці ходу

Пневматичні циліндри з блокуванням штока в кінці хода оснащені автоматичними механічними фіксаторами кінцевого ходу, які гарантують безпечне та надійне утримання штока циліндра як у повністю втягнутому, так і повністю витягнутому положенні.
Блокування активується та відмикається автоматично, без необхідності зовнішніх сигналів або команд, і циліндр відповідає ISO 15552.

Детальніше