30-а річниця Камоцці Україна

Теги
Новинка

2 серпня 2021

Нам 30 років

 

01.08.2021 наша компанія святкує День Народження! Нам виповнилося цілих 30 років! За цей довгий період ми змогли досягти відмінних результатів та зайняти лідерські позиції на ринку пневматики.

 

завод КАМОЦЦІ

 

Та ми не звикли зупинятися на досягнутому. Ми будемо і далі розширюватися, вдосконалюватися та радувати Вас своїми новинками!!! 

Ці роки допомогли нам розробити власний корпоративний стиль, навчили нас швидко працювати та відповідати за якість кожного фітингу, пневмоциліндру та пневматичного острову, який ми створюємо для Вас.

 

пневмоциліндр

 

Ми створили по-справжньому сильну команду, яка розділила це неймовірне свято разом з КАМОЦЦІ.

 

КАМОЦЦІ


 

Розпочали цей день з нашого виробничо-логістичного комплекса. Компанія дала можливість познайомити наші родини з нашим масштабним виробництвом. Це була неймовірно цікава екскурсія, яка стартувала від виробничої ділянки і закінчилася зоною відправки товарів.

 

завод КАМОЦЦІ

 

А потім ми змінили геолокацію до місця нашого святкування. Там усіх гостей чекали закуски, величезна територія та шалені види на Київське море.

 

святкування

 

Ми брали участь у справжньому тімбілдінгу, який зміг ще більше об'єднати нашу і без того дружню команду. За кожне випробування ми отримували винагороду у вигляді купонів Камоцці.

 

квест

 

Після купи адреналіну та шалених емоцій від квесту, нас чекав Холі-фестиваль. Кажуть, чим більше фарби, тим яскравіше буде життя. Ми щиро бажаємо, щоб наша компанія і надалі процвітала таким яскравим різноманіттям, як фарби, що літали в повітрі. 

 

холі фестиваль

 

холі фестиваль

 

Звичайно, в цей день не обійшлося без нагороджень та подяк! Перш за все, була вручена медаль начальнику виробничо-логістичного центру Євгенію Олександровичу Тищенко за плідну працю в КАМОЦЦІ впродовж 10 років.

 

медаль

 

Також були привітання з Днем народження нашого начальника господарського сектора - Лєгуна Валерія Вікторовича! Бажаємо здоров’я та успіхів!

 

привітання

 

І головна, офіційна промова нашого Генерального директора - Смірнова Олександра Германовича, в якій була виражена подяка всім співробітникам компанії, міцного здоров’я, натхнення та подальшого успішного розвитку!

 

директор КАМОЦЦІ

 

А далі була ностальгія…. Наш співробітник розробив для нас фільм, де ми побачили, як змінювалась та розширювалась компанія протягом тридцяти років. 

 

Ностальгія


 

Одна з родзинок цього дня була представлена ​​в самому центрі нашої локації. Це був величезний 50-кілограмовий солодкий торт. Він вразив усіх не тільки своїми масштабами, а також ексклюзивним дизайном. 

 

торт

 

Окрему подяку хочемо виразити шоу-програмі, яка подарувала нам велику  кількість емоцій та розділила разом з нами цей важливий день. З нами святкували EltonClapton Cover Band, шоу барабанщиків Rytm man, Firespirit та ведучий нашої програми Нікіта Гостев. 

 

RYTM MEN
Шоу барабанщиків RhythmMen

 

Elton Clapton
EltonClapton Cover Band

 

Firespirit
Театр вогню і світла Firespirit

 

Ми щасливі, що змогли досягти того, щоб кожен відчував гордість за компанію в якій працює. Багато теплих слів та побажань пролунало в цей день. Ми вдячні всім і кожному, хто розділив з нами цю урочисту подію. Це було неймовірно!!! З Днем Народження Камоцці!!!

.

.

.

.

.

#Camozzi #Camozzigroup #Camozziautomation #CamozziUkraine #CamozziKyiv #CamozziDnipro #CamozziKharkiv #CamozziLviv #CamozziTernopil #CamozziZaporizhzhia #CamozziVenezuela #CamozziKirov #CamozziRussia #CamozziIndia #CamozziIran #CamozziUSA #CamozziTyumen #CamozziOdessa #HappyBirthday