Прагнення до досконалості: Camozzi Group відновлює партнерство з командою Stake F1 Team KICK Sauber

Теги
Camozzi Automation
Новини

17 червня 2024

2024

Спільна лабораторія з Sauber Technologies. Прагнення до досконалості.

 

Camozzi Group, світовий лідер у виробництві компонентів і систем для високотехнологічної промислової автоматизації, Camozzi продовжує прагнути до технологічної досконалості як на трасі, так і за її межами, оскільки Група розширює своє партнерство з командою Stake F1 Team KICK Sauber.

 

Вперше оголошене у 2022 році, це партнерство, як технологічне, так і спортивне, ознаменувало значне повернення італійської компанії у Формулу-1 і виявилося цінним співробітництвом, заснованим на прагненні обох команд досягти досконалості завдяки співпраці та спільній синергії.

 

В рамках партнерської угоди також було започатковано програму обміну талантами та знаннями, яка передбачала створення спільної дослідницької лабораторії за участю Дослідницького центру Camozzi (CRC) в Мілані, Італія, та штаб-квартири Sauber Technologies в Хінвілі, Швейцарія. Всього за два роки лабораторія створила можливості для обміну ноу-хау, що дозволило інженерам і дослідникам з усіх компаній Camozzi Group отримати і розширити свої знання, приділяючи особливу увагу області передових матеріалів.

 

Брендинг Camozzi залишається помітним на повітрозабірниках боліда Stake F1 Team KICK Sauber 2024 року, C44, яким керують Валттері Боттас і Чжоу Гуанью, а також у гаражі команди та на різноманітних активах.

 

1

 

Алессандро Алунні Браві, представник команди Stake F1 Team KICK Sauber: "Ми раді розширити наше партнерство з Camozzi Group: з їх багаторічною історією у Формулі-1 та спільним прагненням до точності та досконалості, вони є фундаментальною підтримкою для наших операцій. За останні два сезони ми змогли створити синергію між їхньою роботою та роботою Sauber Technologies, ще більше розширивши наші відповідні ноу-хау. З Camozzi ми можемо розраховувати на досвідченого партнера, оскільки ми прагнемо до подальшого зростання як на трасі, так і за її межами".

 

Людовіко Камоцці, президент і генеральний директор Camozzi Group: "Ми пишаємося тим, що продовжуємо співпрацювати з командою Stake F1 Team KICK Sauber - однією з найстаріших історичних команд Формули-1. Автомобільна галузь - це неймовірний інкубатор інновацій, у якому ми твердо націлені на подальше вивчення через наше партнерство. Ми раді продовжувати перегони разом із Stake F1 Team KICK Sauber і з нетерпінням чекаємо на спільне досягнення технологічної досконалості".

 

1

 

Про групу компаній Sauber:

 

Група компаній Sauber складається з двох операційних підрозділів: Sauber Motorsport AG, яка управляє командою Формули-1TM, та Sauber Technologies AG, яка займається стороннім бізнесом у сферах передового інжинірингу, розробки прототипів та адитивного виробництва, а також повномасштабними випробуваннями в найсучаснішій заводській аеродинамічній трубі та революційними інноваціями в галузі аеродинаміки. Компанії тісно співпрацюють та обмінюються ноу-хау, щоб застосувати досвід усіх відданих своїй справі людей у штаб-квартирі в Хінвілі, Швейцарія, у всіх внутрішніх та зовнішніх проектах.

 

Група Sauber ставить сталий розвиток в основу своєї місії; її бізнес, що працює за стандартом екологічного менеджменту ISO 14001, є вуглецево-нейтральним з 2011 року, а компанія досягла тризіркового рівня в системі екологічної акредитації FIA.

 

З моменту свого заснування в 1970 році інноваційна швейцарська компанія встановлює стандарти в проектуванні, розробці та будівництві гоночних автомобілів для різних чемпіонатів, таких як Формула-1, DTM і WEC. Після власного дебюту у Формулі-1 у 1993 році Sauber Motorsport AG створила одну з небагатьох традиційних приватних команд у цьому виді спорту. Член ексклюзивного клубу команд, які взяли участь у понад 500 перегонах Формули-1, у 2022 році вона відсвяткувала 30 років у цьому виді спорту і продовжує набирати обертів як на трасі, так і за її межами.

 

Camozzi Group

 

Заснована в 1964 році, італійська Camozzi Group є світовим лідером у виробництві компонентів і систем для високотехнологічної промислової автоматизації у виробничому, медико-біологічному, робототехнічному та мехатронному секторах. Camozzi Group також виробляє спеціалізовані верстати для авіаційної, космічної та енергетичної галузей, а також працює в різних секторах - від текстильного машинобудування до ринків переробки сировини, включаючи композити, титан і алюміній.

 

Безперервні дослідження та технологічний розвиток є основою корпоративної стратегії Групи, яка сприяє постійним інноваціям та створює додаткову цінність для наших клієнтів. Крім того, у поєднанні з використанням цифрових рішень IIOT та нашою прихильністю до соціальної відповідальності, вони формують принципи, які надихають всю Групу.

 

Camozzi Group представлена в 75 країнах світу, має 38 філій, 3023 співробітника, 5 операційних підрозділів і 26 виробничих майданчиків.

 

Оригінальна стаття за посиланням.