Виробничо-логістичний комплекс Камоцці

Теги
Camozzi Automation

11 грудня 2020

DJI_0054.MP4_.00_00_06_39.Stillвввв01.jpg

        Камоцці (Camozzi) – це одна з провідних компаній з виробництва пневматичного обладнання в Україні, Італії, Сполучених Штатах, Китаї та Індії; налічує 24 представництва та 53 ексклюзивних дистриб'ютори по всьому світу, які швидко та ефективно реагують на кожну потребу ринку й забезпечують сервіс від етапу розробки до постачання продукції.

hf_0.jpg

Компанія була заснована в 1964 році як сімейна фірма братами Камоцці в місті Лумеццане на півночі Італії. Першою їхньою продукцією стали фітинги. У 1974 році відкритий перший виробничий майданчик. У 1980 році вийшли на ринок Німеччини, а в 1986 році – США. У 1991 році в Сімферополі (Крим) було створено підрозділ на території СРСР. Через два роки з'явився підрозділ у Москві. У 2003 році в Брешії (Італія) створений власний дослідницький центр.

 

              В Україні перший пневматичний циліндр був виготовлений в 2000 році в м.Сімферополь.  

 

           Ретельний підбір сировини (виготовлена провідними компаніями світового рівня) під час проектування та розробки сучасних технологічно автоматизованих систем, а також суворий контроль якості – це характеристики виробничого циклу всього нашого спектра пневматичного обладнання, який відбувається тільки в межах наших заводів та нашої високопрофесійної команди. Адже виробництво пневматичного циліндра потребує ретельної підготовки комплектуючих – обробки кришок, поршня, штока; точності обробки гільзи; високоякісних матеріалів ущільнень.

          Камоцці в Україні має власний виробничий підрозділ і логістичний штаб. Співробітники компанії прагнуть до інновацій та пошуку нових рішень. 

DJI_0054.00_00_20_35.Still004.jpg
Цех пневматичних компонентів та пневматичних циліндрів

Властивості продукції Камоцці мають високу адаптацію до суворих кліматичних і складних технічних умов.

      Каталог пневматики Камоцці містить широку низку різноманітних виробів, серед яких є блоки підготовки повітря різних модифікацій. Це модульні пристрої, виготовлені з легкого металевого сплаву і техполімеру, що забезпечують життєво необхідне для пневматичних систем очищення стисненого повітря, подачу мастильних матеріалів та гарантію безпечності обладнання, вони дозволяють реалізувати безліч рішень для різних галузей, гарантують скорочення часу монтажу, економію простору й вартості. 

      Широкий асортимент стандартної продукції включає комплектуючі для різних автоматизованих виробництв: пневмоциліндри, розподільники, фітинги, пневмодроселі, глушники та інше.

 

Screenshot_1.jpg
Сторінка каталогу (натисни на картинку, щоб перейти)

        Каталог Камоцці був би неповним без унікальних фітингів, які зробили справжній прорив у сферах промислового зрошення, зволоження й охолодження. Ці мініатюрні, швидкорознімні з'єднання здатні за лічені секунди перетворити потік води в мікрочастинки водяного туману. Чудове рішення для зрошувальних виробництв, агроферм і навіть пожежних депо.

 

Представлена в каталозі продукція має всі необхідні сертифікати відповідності та якості міжнародного зразка. Купуючи у нас пневматику Камоцці, Ви можете бути впевнені в оригінальності та надійності продукції.

 

Упродовж останніх 10 років постійні фінансові інвестиції, спрямовані на оптимізацію часу виробництва, разом із новими процесами комп’ютеризації дозволяють нам не тільки оптимізувати пікові навантаження виробництва, але й скоротити до мінімуму час, необхідний для виконання замовлень з будь-якої точки України, включно зі спеціальними виробами, виготовленими відповідно до конкретних технологічних потреб клієнтів.

        У каталозі перелічено понад 32 000 найменувань, виробництво яких відбувається відповідно до критеріїв системи якості UNI EN ISO 9001-2008 та відповідає міжнародним стандартам щодо галузей застосування: SAE, EN, DIN, ISO, TUV тощо.

 

DJI_0054.00_00_32_50.Still005.jpg
Логістичний комплекс
 • Ми будуємо лояльні та тривалі відносини з усіма нашими клієнтами та партнерами, засновані на довірі та взаємоповазі.
   
 • Ми приймаємо передові технологічні та організаційні рішення для досягнення найвищої якості продукції, щоб забезпечити задоволення клієнтів та ефективність управління.
   
 • Ми сприяємо прогресу за рахунок вкладення величезних ресурсів у дослідження та розробки для створення інноваційних продуктів.
   
 • Ми здійснюємо свою підприємницьку діяльність відповідно до принципів, в які ми віримо, і які виражені в нашому Етичному кодексі та нашій організаційній моделі.
   
 • Ми цінуємо талант та різноманітність, щоб сприяти інноваціям, максимізуючи потенціал кожного.
   
 • Ми використовуємо консолідовані процедури, які підтримують нашу співпрацю з постачальниками, забезпечуючи вірне ведення нашого бізнесу.

 

https://en.automation.camozzi.com/

 

https://ua.automation.camozzi.com/

 

#Camozzi #Camozziautomation #automatisation #CamozziUkraine #CamozziKyiv #CamozziDnipro #CamozziKharkiv #CamozziLviv #CamozziTernopil #CamozziZaporizhzhia #CamozziOdessa #Camozzipneumatic #pneumatic #pneumaticactuator #pneumatictools #pneumatic #air #preparation #camozziукраина #камоцципневматика #пневмоцилиндрcamozzi #камоцци #камоцці #камоцціукраїна #пневматичнийциліндр #пневматика #цилиндркупить #фитинги #распределители #фильтр #camozziхарьков #camozziкиев #camozziтернополь #camozziодесса #camozziднепр #camozziльвов #camozziзапорожье #camozziua #forwardpneumaticcomponentsairpreparation